Чергова відзнака наших волейболісток- Грамоти та Подяка міського голови! Пишаємось!💙💛

12.07.2024

Чергова відзнака наших волейболісток- Грамоти та Подяка міського голови!
Пишаємось!💙💛

За спортивні досягнення - грамоти від міського голови.
Сьогодні у Чернівецькій міській раді відзначили чернівецьких ліцеїстів - призерів та учасників Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
◾Міський голова Роман Клічук привітав учнів та подякував їм за хороші результати у лізі.
Відтак вручив Грамоти Чернівецького міського голови командам та всім учням,
які посіли призові місця на V етапі - всеукраїнському, у Всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Ця ліга проходила серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «Разом переможемо», з різних видів спорту.
◾Були відзначені юні спортсмени ліцеїв №11, 10, 4, 13, 9, 8.
◾Подяки міського голови отримали тренери, які готували ліцеїстів до змагань, адже Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» мали п'ять етапів.
◾Юних спортсменів також привітала заступниця начальника Управління освіти Альона Онофрей.