Голова Чернівецької обласної військової адміністрації привітав випускників, які склали НМТ на 200 балів.

03.07.2024

Пишаємося нашими ліцеїстами:
🏆🏆Засимович Богдан - 400 балів!
🏆Білек Ірина- 200 балів!
Щира подяка учням за високі досягнення, батькам за підтримку, педагогам за відданість професії!💛💙

Кращі результати НМТ 2024!
‍На Буковині 57 випускників закладів загальної середньої освіти набрали найвищу кількість балів на основній сесії національного мультипредметного тесту, з них: з одного предмета - 48 тестуючих, з двох – 8.
Найкращий результат НМТ-2024 в області показав Давид Томнюк, випускник Путильського ліцею, який отримав 600 балів, склавши на 200 балів українську мову, математику та історію України.
Руслан Запаранюк - начальник Чернівецької обласної військової адміністрації нагородив учнів подяками за успіхи у навчанні й високі результати під час складання НМТ у 2024 році та подарував цінні подарунки.
400 балів мають випускники наступних закладів:
• Марія Краснюкевич, учениця Чернівецького ліцею №5 «Оріяна»;
• Анастасія Лучишин, учениця Чернівецького ліцею №5 «Оріяна»;
• Михайло Огонюк, учень Чернівецького багатопрофільного ліцею №11 «Престиж»;
• Богдан Засимович, учень Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4;
• Вікторія Мойсова, учениця Чернівецького ліцею № 9;
• Жалоба Карина, учениця Чернівецького ліцею № 9;
• Олександр Настасій, учень ОЗ «Сокирянський ліцей №1»;
• Анастасія Борзова, учениця Сокирянського ліцею.
✔️Успішні випускники, які здобули 200 балів, навчалися в Чернівецькому ліцеї № 7 – 10, Чернівецькому ліцеї № 5 «Оріяна» - 7, Чернівецькому ліцеї № 9 – 7. У Чернівецькому ліцеї № 1 усі вісім одинадцятикласників мають найвищу кількість балів з математики.
Ознайомитися зі списком учнів, які отримали 200 балів, можна за посиланням: https://1ll.ink/9Vf1F
За попередніми даними, 200 балів отримали з української мови 12 учасників тестувань, математики – 21, історії України – 9, англійської мови – 24.
Щиро вдячні учням за високі досягнення під час складання національного мультипредметного тесту, батькам - за підтримку та віру у своїх дітей, а викладачам - за професіоналізм та відданість своїй роботі.
Більше фото тут: https://1ll.ink/yMbBJ
‼️Інформація станом на 03.07.2024р.