Щасливої дороги, дорогі випускники!

29.06.2024

28 червня в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї #4 відбулись урочистості з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту одинадцятикласникам! Цьогоріч їх було 59, з них - 13 медалістів та три по 200 балів з НМТ!
Щемливо і тривожно було на серці у кожного з присутніх. Адже в цей нелегкий час вирушають наші випускники у свій дорослий шлях. Кожен бажав їм щастя та мирного неба над головою. Багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано заступником міського голови Лесюком Юрієм, начальницею Управління освіти міської ради Ткачук Іриною, директором школи Анжелою Починок, першими вчителями Харченко Аллою та Лясковською Тетяною. Найбільш емоційними були слова настанови від батьків випускників, які стануть для дітей оберегом та символом щастя, миру і добра.
Це свято ще довго озиватиметься щасливим акордом у серцях кожного, хто був присутній.
Щасливої дороги, дорогі випускники!