ліцей отримав Подяку від Департаменту соціальної політики

13.06.2024

Сьогодні в сесійній залі міської ради наш ліцей отримав Подяку від Департаменту соціальної політики за участь у благодійному ярмарку, що було проведено до Дня захисту дітей! Щира подяка ліцейній родині за постійну волонтерську і благодійну роботу!

✅У Чернівецька міська рада відбулося нагородження закладів освіти, які долучилися до благодійного ярмарку «Діти Дітям»

Перехідний Кубок «Знак Вдячності» за волонтерство, яке наближає Перемогу виборов Чернівецький ліцей № 19 ім. О. Кобилянської
☝️Його мали змогу здобути учні тих закладів освіти, яким вдасться зібрати найбільшу кількість коштів.
‼️У зв’язку з останніми подіями кошти збирали для Харківської Обласної дитячої клінічної лікарні.
Нагадаю, що у благодійному ярмарку «Діти Дітям», що відбувся до Міжнародного Дня захисту дітей взяли участь 8 закладів освіти:
• Чернівецький багатопрофільний ліцей №4
• Чернівецький ліцей № 12 «Ювілейний»
• Чернівецький ліцей № 16 ім. Юрія Федьковича
• Чернівецький ліцей № 19 ім. О. Кобилянської
• Чернівецький ліцей №17 «Успіх»
• Чернівецька гімназія № 9
• Чернівецька гімназія № 18
• Чернівецький транспортний фаховий коледж
Дякую усім, хто доклав зусилля та взяв участь у важливій місії.
Разом ми сила! Разом ми ВПОРАЄМОСЬ✅