Сертифіковані тренери “Інтелект України”

12.06.2024

Канікули саме час прокачати свої знання.
Сертифіковані тренери "Інтелект України" - педагоги нашого ліцею, зокрема, Боднар Ірина - допомагають колегам: досвідченим педагогам пригадати і поділитися досвідом, а тим, хто лише долучився до проєкту - побачити його переваги, розібратися з технологіями навчання

Стартує літня школа для педагогічних працівників 1-х проєктних класів ЗЗСО, які працюють за науково-педагогічни проєктом "Інтелект України"!
✅ З 10 червня розпочалося навчання, і триватиме до 21 червня. Ірина Боднар, сертифікований тренер, зазначила: «Ці курси спрямовані на те, щоб допомогти педагогам оволодіти новими методиками, які сприяють розвитку інтелектуальних здібностей учнів. Ми зосередимося на сучасних освітніх технологіях, інтерактивних методах навчання та інноваційних підходах до викладання. Нашою метою є створення умов для ефективного навчального процесу, де кожна дитина зможе розкрити свій потенціал".
Це чудова нагода для професійного зростання та обміну досвідом.
Бажаємо успіхів усім учасникам курсів! До зустрічі на наступних заняттях!