“Dreamland Discovery Camp”

07.06.2024

Друга половина першого тижня мовного табору "Dreamland Discovery Camp" була присвячена питанням екології. Діти мали змогу глибше ознайомитися з важливістю охорони навколишнього середовища через різноманітні цікаві заходи.
Розпочали з вивчення екології у власному житті. Обговорили питання екологічних продуктів, а також екологічного здорового харчування. Навчились підбирати вірну кількість білків, жирів та вуглеводів для кожного прийому їжі.
У четвер діти дізналися про різні типи відходів та основні принципи сортування сміття. Використовуючи спеціальні контейнери, вони навчалися правильно сортувати папір, пластик, скло та органічні відходи. Практичні заняття дали їм можливість застосувати нові знання на практиці та зрозуміти, як їхні дії можуть позитивно вплинути на довкілля.
У п’ятницю на занятті з англійської мови вони обговорили проблему забруднення океанів. Діти дізналися про причини та наслідки цього глобального питання, переглянули навчальні відеоматеріали та взяли участь у жвавій дискусії. Вони також вивчили англійські назви морських мешканців та цікаві факти про них. Це допомогло дітям усвідомити, наскільки важливо зберігати чистоту океанів для захисту морської флори і фауни.
Ці активності не лише збагатили знання дітей про екологію, але й сприяли розвитку їхніх мовних навичок, адже всі заняття проводилися англійською мовою. Завдяки цьому тижню діти стали більш екологічно свідомими та отримали важливий досвід, який вони можуть застосувати в повсякденному житті.