мовний табір

05.06.2024

Перші дні в мовному таборі у нащому ліцеї для учнів 4 і 5 класів були сповнені веселощів і цікавих занять. Учні розпочинали день із фізичних хвилинок, які додавали їм енергії та гарного настрою на весь день. Після цього вони збиралися на заняття з англійської мови, де розмовляли про День велосипедиста та різні види транспорту.
Діти активно обговорювали переваги та недоліки різних видів транспорту: велосипедів, автомобілів, потягів і літаків. Вони дізналися багато нового про те, як транспорт впливає на довкілля, та про переваги екологічних видів транспорту. Особливу увагу учні приділили велосипедам, адже День велосипедиста — чудова нагода поговорити про здоровий спосіб життя та збереження природи.
Одним із найцікавіших моментів було створення проектної роботи на тему "Казковий транспорт". Діти мали можливість проявити свою фантазію та творчі здібності, вигадуючи незвичайні засоби пересування. У класі з'явилися проекти чарівних килимів-літаків, казкових машин, які літають на хмаринках, та підводних човнів, що можуть подорожувати у часі. Кожен проект був унікальним і відображав індивідуальність і мрії кожної дитини.
Перші дні у мовному таборі були наповнені сміхом, активністю та новими знаннями. Учні не лише покращили свої мовні навички, а й весело провели час, розвиваючи свою творчість та уяву. Це був чудовий старт для захоплюючих літніх пригод у таборі!