Шановні педагоги, учні та батьки!

Шановні педагоги, учні та батьки!
Із нагоди світлого свята Великодня від щирого серця вітаємо усю ліцейну родину! Свято Великодня — це час надії, віри та любові. У цей день ми відзначаємо воскресіння Христове, символізуючи перемогу добра над злом, світла над темрявою. Хай це свято принесе у ваші домівки тепло, злагоду та радість. Нехай його дивовижне сяйво подарує всім українцям силу, наснагу та єдність у ці темні часи, очистивши наші душі та думки.У наш час, коли Україна зіткнулася з випробуваннями, коли наша країна веде запеклу боротьбу, важливо залишатися єдиною сім'єю, підтримувати один одного, проявляти стійкість та витримку.
Сьогодні наші думки – з українськими воїнами, які боронять країну від ворога.Ми з нашими захисниками не тільки подумки.
Тож, нехай наша віра в перемогу добра і справедливості буде невичерпною та незламною, а єдність допоможе подолати всі труднощі. Зичимо вам миру, благополуччя та величезної душевної гармонії у цей святковий час. Нехай Великодня радість наповнить ваші серця, а світлість воскресіння освітить ваш шлях у майбутнє!
Христос Воскрес! Мирних свят!